בגדי ספורט | HD Sport
   הזמנות ושרות לקוחות :
      054-4621415              
     הזמנות :
               050-4717172       
צור קשר :                    
 
               
     
דף הבית >> בגדי ספורט

בגדי ספורט מכל העולם

HDSport מייבאת ומשווקת בגדי ספורט של מיטב החברות המובילות בתחום: בגדי ספורט של אדידס, בגדי ספורט של נייק, Umbro, פומה, Kappa ועוד. אנו מייבאים את מוצרינו מאנגליה ממפעלים של החברות עצמן ולא כמו מתחרינו שתופרים בגדי ספורט במפעלים זולים בסין או בטורקיה באיכות ירודה מבדים זולים.

אצלנו תקבלו בגדי ספורט אמיתיים ומקוריים מבית היוצר המקורי של החברה.
כתשעים אחוז ממבחר בגדי ספורט אצלנו, הינם דוגמאות ועיצובים, שלא תמצאו על המדפים בארץ. אצלנו תוכלו לרכוש ציוד ספורט מיוחד וייחודיכמו: שורטים מכנסי ¾ טרנינגים חולצות פולו ועוד.
אצלנו תקבלו שירות מקצועי וליווי צמוד במהלך הקניה מרכישת בגדי ספורט ועד קבלתם ואישור שאכן קיבלתם את המוצר שביקשתם ושהינכם מרוצים וכל זאת על ידי צוות אנשינו שיצרו קשר טלפוני בכל שלב בתהליך. לא תצטרכו לחפש אותנו אנחנו נשיג אותך לפני. המחירים שלנו הינם מחירים זולים ביחס למתחרינו למרות שהתחרות קטנה כי לא ניתן להשוות ביננו למתחרים כי רוב מוצרינו לא ניתן למצוא בארץ.

מתחרינו יציעו לכם סטים של תלבושות כדורגל "בחינם" בתנאי שתרכשו ציוד ספורט נוסף לילדים ושם תשלמו ביוקר בשביל מה שחשבת שקיבלת חינם. אצלנו תקבלו מחירים סבירים ואף זולים יחסית. אבל ההבדל הוא שאצלנו תהיו מרוצים באחריות ומניסיונם של לקוחות אחרים.
אז במידה ואתה קניין, ראש הקבוצה, מאמן, בעל מועדון שרוצה ראש שקט שידע שבנושא ציוד ספורט, הוא יכול להיות רגוע ושקט ויודע שקיבל באמת את המוצרים הטובים ביותר ושחקניו רק יודו לו ולא יוכלו לבוא בתלונות. אנו הכתובת לשירות שכזה.

בגדי ספורט לנשים

HDSport מייבאת את המבחר של בגדי ספורט שלה מאנגליה ומשווקת בישראל בגדי ספורט נשים של החברות המובילות בתחום: בגדי ספורט נשים של נייק אדידאס LA Gear USA Pro. איכות המוצרים הינה ברמה גבוהה מאוד ונרכשים מבתי החרושת והמפעלים של החברות המקוריות.
אנו מתרכזים ביבוא מוצרים ודוגמאות מיוחדות שאינן נמצאות על המדפים בארץ ומתאימות לכל אישה ומידותיה. בגדי ספורט ליום יום לטניס ולחדרי כושר. חולצות כדורגל לקבוצה שאת אוהדת. אצלנו תקבלי שירות עד הבית מזמן הרכישה ועד קבל המוצר בפתח הדלת וזאת בליווי אישי של צוות אנשינו שילוו טלפונית כל שלב ברכישה הובלה עד אישור קבלת המוצר.

מבחר בגדי ספורט

 

מפת האתר              שעות פעילות
אודות                      ימים א-ה  09:00-20:00
גלריה איראה ישראל  יום ו 09:00-12:00
תקנון                       כתובת:
אמנת השירות           משה קהירי 42 באר שבע באר שבע
תגובת לקוחות          מייל: hdsport@hotmail.co.uk
הדפסות                   טל: 037635444  054-4621415

 
 


                       קניה מאובטחת                                                          עקוב אחרינו                                                         
 
 

 
לייבסיטי - בניית אתרים